GALERIA SCHODÓW

SCHODY SI-15

Podobają Ci się te schody?
Wypełnij krótki formularz poniżej, a prześlemy Ci wycenę. >> FORMULARZ

Schody drewniane ze szklaną balustradą – designerski wybór

Schody wykonane z drewna oraz szklana balustrada to świetne połączenie do wnętrz urządzonych w klasycznym stylu eleganckim. Przede wszystkim jednak solidnie wykonana balustrada będzie pełniła funkcję zabezpieczającą – na przykład, jeśli wśród domowników są dzieci oraz czworonożni pupile. Balustrada wykonana z bezpiecznego szkła wpuszczonego w stopnie schodów będzie ponadto pełniła funkcję ozdobną – gwarantuje wygodne i bezpieczne użytkowanie oraz wizualny efekt.

Schody na zamówienie

Zrealizujemy wybrany projekt zgodnie z oczekiwaniami Klienta – zachęcamy do kontaktu. Chętnie udzielamy także porad, aby zapewnić Państwu maksimum komfortu i zadowolenia z wyboru. Zachęcamy do obejrzenia różnych aranżacji w naszej galerii, gdzie znajdują się różne schody na zamówienie – m.in. ze szklaną balustradą, która dodaje wnętrzom stylu i lekkości. Schody ze szklaną balustradą będą dobrym wyborem m.in. w dużym salonie, gdyż przestrzeń pozostanie w ten sposób otwarta, a całość zyska lekkości. Ponadto taki projekt pozwala uzyskać optycznie więcej miejsca, co stanowi ogromną zaletę w mniejszych pomieszczeniach.

Szklana balustrada w nowoczesnych wnętrzach

Drewniane schody i barierki szklane doskonale wpisują się w nowoczesne wnętrza. Balustrady wykonane z kilku warstw szkła hartowanego gwarantują wysoki komfort użytkowania i są zgodne z wymaganiami i normami szkła bezpiecznego do użytku. Dostępne są w różnych wersjach, a koszt ich wykonania zależy od wielkości i wybranego modelu – realizujemy schody na zamówienie, zgodnie z Państwa preferencjami i potrzebami. Mamy wieloletnie doświadczenie w realizacji również skomplikowanych projektów.