Nasz zespół projektantów tworzą wspaniali ludzie:
inżynierowie, stolarze i specjaliści ds. obsługi klienta.

Jesteśmy pasjonatami projektowania. Kochamy to co robimy.

Jesteśmy pasjonatami projektowania

i jesteśmy dumni z tego co robimy.

Tradycja tworzenia schodów istniała w naszej rodzinie od pokoleń. Do tej pory pamiętamy przy pracy dziadka i ojca – tą dbałość o detale, ciężką pracę ludzkich rąk i rękodzieła, które w jednym domu mogły stać nawet 100 lat! Od tych czasów wiele się zmieniło i choć pracę człowieka w części zastąpiły maszyny, nadal w dużej mierze tworzenie schodów jest działalnością ludzkich rąk – doskonałych projektantów i wyspecjalizowanych inżynierów, których Firma Inexo ma zaszczyt zatrudniać. To właśnie ludzie, jak za każdym razem powtarzamy, są najważniejszym ogniwem. Jesteśmy przekonani, że nadal będziemy tworzyć najlepszej jakości drewniane schody, które będą cieszyły naszych klientów przez długie lata.

napis
DOBRE CENY
Schody dostępne na Twoją kieszeń

Inexo jest liderem na rynku w segmencie tworzenia budżetowych schodów. Dysponujemy własnym zapleczem – dzięki temu nie musimy zatrudniać szeregu podwykonawców, co pozwala nam uzyskać niskie ceny naszych produktów.

NASZE SCHODY SĄ W CAŁEJ EUROPIE
Zaufaj naszemu doświadczeniu

Nasze schody tworzymy od ponad 15 lat, dostarczamy i montujemy dla klientów z całej Europy. Międzynarodowe doświadczenie, znajomość różnych rynków i trendów, to pozwoliło nam na stworzenie oferty na miarę każdego klienta.

WYZWANIA? ŚWIETNIE!
Zaskocz nas trudnym projektem

Kilkunastoletnia tradycja i najlepsi specjaliści z branży sprawiają, że możemy wykonać dla Ciebie dowolny projekt schodów. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia! Nasz zespól czeka na Twoje pomysły.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, wątpliwości,
nie zwlekaj i śmiało skontaktuj się z nami.

Wypełnij prosty formularz. Resztę zrobimy my.