Nasz zespół sprosta najtrudniejszym i najbardziej nietypowym wyzwaniom!

Jakość i tradycja mają dla nas znaczenie.

Nasze biuro projektowe
to miejsce pracy naszych specjalistów

Nasi projektanci dokonują pomiarów w Twoim domu i na ich podstawie wykonują projekt, który musi spełniać ścisłe normy jakościowe. Dzięki nim możemy mieć pewność, że gwarancja na nasze wyroby to czysta formalność.

Kontrola jakości
Troska o szczegóły na każdym kroku

Nasz zespół kontrolerów jakości to jeden z najważniejszych organów firmy – to właśni oni dbają, aby cały proces spełniał ścisłe normy jakościowe, które są wizytówką naszej firmy.

Compass Software
Precyzja zaawansowanych technologii

Sterowane numerycznie maszyny CNC, nowoczesne programy do produkcji schodów Compass Software i wyszkoleni pracownicy sprawiają, że w naszej firmie tradycja spotyka się z nowoczesnością.

Technologie nowej generacji

Proces obróbki drewna jest przeprowadzany z wykorzystaniem maszyn CNC, które sterowane są numerycznie za pomocą najnowszej wersji programu do produkcji schodów Compass Software.

Wysoka jakość materiałów

Jakość ma dla nas największe znaczenie. Korzystamy ze starannie wybranego drewna i sprawdzonych dostawców, aby móc zaoferować najwyższą jakość schodów.

Własna suszarnia

Aby przygotować perfekcyjnie drewno do dalszej obróbki, proces suszenia przeprowadzamy we własnych suszarniach. Dział kontroli jakości dba o zapewnienie odpowiednich warunków i czasu suszenia.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, wątpliwości,
nie zwlekaj i śmiało skontaktuj się z nami.

Wypełnij prosty formularz. Resztę zrobimy my.