GALERIA SCHODÓW

SCHODY SI-35

Podobają Ci się te schody?
Wypełnij krótki formularz poniżej, a prześlemy Ci wycenę. >> FORMULARZ

Schody drewniane – inspiracje

W naszej galerii zamieściliśmy wiele zrealizowanych przez nas projektów, które warto wykorzystać jako inspirację – m.in. schody drewniane samonośne, proste schody drewniane, dywanowe itd. Warto je obejrzeć, jeśli zastanawiacie się Państwo, jaki styl będzie odpowiedni do Waszego domu, mieszkania lub biura. Wykonujemy schody drewniane wykonane z różnych gatunków drewna – np. dębu, buku czy jesionu. Na życzenie chętnie doradzimy, który z nich będzie odpowiedni do Państwa aranżacji – zapraszamy do kontaktu.

Schody drewniane samonośne

Schody samonośne wykonane z drewna będą atrakcyjnym wizualnie rozwiązaniem, ale warto pamiętać, że wyróżnia się wiele ich rodzajów. Warto zatem wiedzieć, jakie schody wybrać, aby efekt był satysfakcjonujący. Odpowiednio dobrany kształt, rodzaj konstrukcji i drewna dodadzą wnętrzu uroku, ciepła i przytulności. Jednym z rodzajów schodów samonośnych są też popularne schody zabiegowe, które występują w kilku kształtach – ich zaletą jest też to, że zajmują niewiele miejsca – a także schody proste, czyli tzw. jednobiegowe, o nieskomplikowanym ułożeniu.

Schody drewniane dywanowe

Jednym z najmodniejszych modeli wybieranych do domów są też schody drewniane dywanowe. Są bardzo efektowne i robią wrażenie na gościach – solidna i oryginalna konstrukcja samonośna będzie ważną dekoracją wnętrza. Schody drewniane dywanowe łączą funkcjonalność, design oraz minimalizm. Poniżej nasze przykładowe realizacje – warto zwrócić uwagę m.in. na charakterystyczny zygzak, mocną balustradę metalową czy mocną i stabilną konstrukcję.