GALERIA SCHODÓW

SCHODY SI-33

Podobają Ci się te schody?
Wypełnij krótki formularz poniżej, a prześlemy Ci wycenę. >> FORMULARZ

Proste schody z drewna – klasyczny projekt

W naszej ofercie są między innymi proste schody z drewna, które mogą łączyć poziomy mieszkania, domu lub biura. Można też wyposażyć je w balustradę, aby zwiększyć poziom ich funkcjonalności. Będą dobrym wyborem do niedużych przestrzeni, są proste w wykonaniu oraz niedrogie. Warto zapoznać się z naszą ofertą oraz galerią – w razie pytań służymy pomocą. Schody drewniane – proste lub kręcone – można wykonać z różnych gatunków tego szlachetnego materiału. Do wyboru jest m.in. dąb, sosna, jesion, buk, a także gatunki egzotyczne. Nasze schody sprawdzą się zarówno w nowoczesnym, jak i klasycznym wnętrzu – zapewniają dobry stosunek ceny do jakości.

Schody z drewna – klasyczne i modne

Drewniane schody są ponadczasowe, dlatego też chętnie wybierane do różnych budynków i wnętrz. Warto się na nie zdecydować, gdyż pięknie się prezentują, są praktyczne i wytrzymałe. Schody z drewna wyróżnia naturalność, dodają one wnętrzu ciepła i przytulnego wrażenia, a także potrafią skomponować się z wieloma innymi materiałami. Drewno jest też miłe w dotyku i warto je wykorzystywać w aranżacji domu.

Schody z drewna na indywidualne zamówienie

Zachęcamy do kontaktu – nasze wieloletnie doświadczenie poparte jest bogatym portfolio wykonanych realizacji schodów, które można obejrzeć poniżej. Wykonamy schody drewniane – proste lub skomplikowane – zgodnie z Państwa gustem i potrzebami. Nasze umiejętności i realizacje spełnią oczekiwania wymagających klientów.