GALERIA SCHODÓW

SCHODY SI-9

Podobają Ci się te schody?
Wypełnij krótki formularz poniżej, a prześlemy Ci wycenę. >> FORMULARZ

Schody z jesionu w aranżacji wnętrz

Jeśli jesteś na etapie urządzania mieszkania dwupoziomowego lub domu, na pewno jednym z niezbędnych elementów wyposażenia będą schody. Do wyboru masz różne materiały, m.in. drewno dębowe, bukowe czy jesionowe. Schody z jesionu cieszą się dużym zainteresowaniem i są często wybierane do nowoczesnych lub klasycznych wnętrz. Prezentują się wspaniale, a ponadto są wytrzymałe, twarde i będą dobrą oraz tańszą alternatywą dla schodów dębowych. Poniżej właściwości oraz zalety schodów z drewna jesionowego.

Schody drewniane wewnętrzne – zalety drewna jesionowego

Drewno jesionowe należy do najpopularniejszych gatunków drewna wybieranych do budowy schodów wewnętrznych. Ma właściwości podobne do dębu, ale przekonuje niższą ceną. Występuje w różnych odcieniach – od jasnożółtego do jasnobrązowego, jest odporne na kurczenie, sprężyste, ma wyraźnie zarysowane słoje i ma gładką strukturę. Schody jesionowe idealnie sprawdzą się we wnętrzach nowoczesnych, skandynawskich, jak i klasycznych.

Walory estetyczne schodów jesionowych

Jesion jest łatwy w obróbce, odporny na ścieranie, elastyczny, ma gładką powierzchnię. Poza tym schody jesionowe można pokryć lakierem i następnie nanieść na nie dowolny kolor. Lakierowanie jest ponadto ważnym elementem ich pielęgnacji. Modne we wnętrzach są obecnie bielone schody jesionowe o wysokich walorach estetycznych i wyjątkowo naturalnym designie.

PODOBNE REALIZACJE

>> POWRÓT DO GALERII