GALERIA SCHODÓW

SCHODY SI-11

Podobają Ci się te schody?
Wypełnij krótki formularz poniżej, a prześlemy Ci wycenę. >> FORMULARZ

Schody z metalową balustradą – inspiracje

Jednym z częstych wyborów do różnych wnętrz są też schody z metalową balustradą, które idealnie wpiszą się w wystrój salonu zaaranżowanego w stylu klasycznym, nowoczesnym czy angielskim. W naszej galerii można znaleźć realizacje przykładowych projektów – m.in. schody drewniane zabiegowe wyposażone w praktyczną i elegancką balustradę.

Schody drewniane zabiegowe

Najczęściej do budowy schodów wykorzystuje się drewno dębu, buka, jesionu, a także gatunki egzotyczne – jak np. merbau, mahoń czy heban. Dodatkowo można je zamówić z metalową balustradą, która będzie pełniła również funkcję ozdobną. Warto też zadbać o ich pielęgnację, wykonując regularnie ich olejowanie. Schody zabiegowe w przestrzeni dziennej powiększą ją i dodadzą wnętrzu uroku oraz przestronności. To od Państwa zależy, czy będą neutralnym dodatkiem, czy też będą się wyróżniać w aranżacji.

Schody z metalową balustradą – modny wybór

Schody drewniane – zabiegowe, proste, kręcone, wachlarzowe itd. – mogą być piękną wizytówką domu i pełnić ważną rolę w aranżacji wnętrza. Atrakcyjny efekt daje też połączenie kolorów stopnia i podstopnicy, a także dopasowanie do nich metalowej balustrady. Poniżej kilka inspiracji na schody wykonane z drewna – zabiegowe, z metalową balustradą, często wybierane do salonu itd. Chętnie służymy poradą odnośnie do projektu i realizacji zamówienia. Doradzimy rodzaj drewna adekwatny do przeznaczenia schodów oraz budżetu, a także zapewnimy szeroki wybór modeli.

PODOBNE REALIZACJE

>> POWRÓT DO GALERII