GALERIA SCHODÓW

SCHODY SI-10

Podobają Ci się te schody?
Wypełnij krótki formularz poniżej, a prześlemy Ci wycenę. >> FORMULARZ

Schody drewniane z metalową balustradą

Urządzając dom, warto dokładnie przemyśleć wybór każdego elementu – między innymi schodów. Są one niezwykle praktyczne, ale też stanowią jedną z najważniejszych ozdób. Jednym z pomysłów na aranżację są schody drewniane z metalową balustradą – stylowe, funkcjonalne i solidne. Schody kręcone będą dobrym rozwiązaniem m.in. w domach o niedużym metrażu, gdyż ich konstrukcja pozwala zaoszczędzić przestrzeń, którą można spożytkować inaczej w dowolny sposób – znacznie funkcjonalniej. Drewniane schody kręcone powinny być wyposażone w balustradę.

Solidne balustrady metalowe

Metalowe balustrady do schodów kręconych są chętnie wybierane do wnętrz, gdyż dodają im uroku i sprawiają, że dom jest stylowo wykończony, komfortowy w użytkowaniu i wyposażony zgodnie z potrzebami całej rodziny. Balustrada zapewni też większe bezpieczeństwo, jeśli w domu mieszkają dzieci. Schody drewniane kręcone można zamówić także bez metalowej balustrady – realizujemy zamówienia zgodnie z pomysłem i projektem Klienta, ale też chętnie służymy radą.

Schody drewniane kręcone – zalety drewna

Ważne jest także tworzywo, z jakiego zostaną wykonane schody – dobrym wyborem będą różne rodzime gatunki drewna, m.in. jesion, dąb czy buk. Polecamy m.in. dąb, symbol siły, gdyż jest on wytrzymały, elegancki, łatwo poddaje się obróbce, a także ma oryginalny design. W zestawieniu z nimi świetnie prezentują się metalowe balustrady, które mogą być wykończone w różnych kolorach. Trzeba je dopasować do kształtu i rozmiaru schodów, aby zabezpieczały otwór i zapewniały bezpieczeństwo.

PODOBNE REALIZACJE

>> POWRÓT DO GALERII