GALERIA SCHODÓW

SCHODY SI-1

Podobają Ci się te schody?
Wypełnij krótki formularz poniżej, a prześlemy Ci wycenę. >> FORMULARZ

Schody zabiegowe drewniane

Wybór schodów do domu wymaga zastanowienia – dostępnych jest wiele modeli, które mogą sprawdzić się w różnych pomieszczeniach. Przede wszystkim jednak trzeba wziąć pod uwagę indywidualne czynniki, upodobania oraz możliwości, na jakie pozwala nam dane wnętrze. Jednym z popularnych rozwiązań są wykonane z drewna schody zabiegowe – nowoczesne lub klasyczne. Należy je starannie zaprojektować, aby gwarantowały wysoki komfort użytkowania.

Schody zabiegowe nowoczesne

Nowoczesne schody zabiegowe drewniane będą pasować do wnętrz w stylu minimalistycznym i skandynawskim – to jeden z najczęstszych wyborów do domu. Są optycznie lżejsze, dlatego często realizuje się je także w mniejszych i średniej wielkości domach. Schody zabiegowe nowoczesne są też łatwe w doborze do aranżacji wnętrza. Ważne może być też to, że są dobrą alternatywą dla filarów i innych wsporników stropu – mogą mianowicie służyć jako dodatkowy wspornik dla stropu.

Schody zabiegowe drewniane – co je wyróżnia?

Elementem je wyróżniającym jest tzw. zabieg, czyli skręt z kilku schodów o różnej szerokości, który zastępuje w takich modelach spocznik. Stopnie ułożone są w kształcie klina i często pełnią rolę łącznika między dwiema lub kilkoma kondygnacjami. Sprawdzą się również jako schody strychowe lub na poddasze. Zachęcamy do przejrzenia naszej galerii, która może posłużyć jako ważna inspiracja podczas projektowania wnętrza domu – w razie pytań chętnie służymy radą.

PODOBNE REALIZACJE

>> POWRÓT DO GALERII