GALERIA SCHODÓW

SCHODY SI-39

Podobają Ci się te schody?
Wypełnij krótki formularz poniżej, a prześlemy Ci wycenę. >> FORMULARZ

Projektowanie schodów drewnianych – schody bukowe

Zajmujemy się projektowaniem schodów do każdego wnętrza, a także realizujemy rozmaite projekty schodów drewnianych. Chętnie służymy także radą, doradzamy, jaki gatunek drewna będzie odpowiedni dla danej aranżacji, a także określonego budżetu. Projekt i fachowe doradztwo Oferujemy profesjonalne projektowanie schodów drewnianych oraz fachowe doradztwo, a przede wszystkim wspaniałe realizacje – m.in. schody bukowe, dębowe, jesionowe i inne. Poniżej kilka wykonanych przez nas realizacji schodów z drewna bukowego.

Schody bukowe – największe zalety

Decydując się na schody drewniane, trzeba przede wszystkim wybrać rodzaj drewna – jednym z popularnych wyborów jest buk. To trwałe i solidne drewno często wybierane jest do budowy schodów wewnętrznych. Drewno bukowe ma stosunkowo jednolity jasny kolor, idealny do nowoczesnych wnętrz. Schody bukowe są też łatwe w formowaniu i rozświetlają ciemne pomieszczenia (buk bielony), ale wymagają regularnego lakierowania, co zabezpieczy je i podniesie ich żywotność. Są solidne i trwałe, ale nie aż tak wytrzymałe i odporne na ścieranie jak np. dąb.

Schody bukowe – zastosowanie

Schody drewniane bukowe pasują zarówno do nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrz. Buk jest chętnie wykorzystywany w aranżacji wnętrz, gdyż wyróżnia go brak widocznych słoi, jednolity jasny kolor, gładka struktura. Schody bukowe to częsty element wyposażenia nowoczesnych wnętrz – dodają ciepła i uroku, ale też są przystępne cenowo.

PODOBNE REALIZACJE

>> POWRÓT DO GALERII