GALERIA SCHODÓW

SCHODY SI-38

Podobają Ci się te schody?
Wypełnij krótki formularz poniżej, a prześlemy Ci wycenę. >> FORMULARZ

Nowoczesne schody ze szklaną balustradą

Schody ze szklaną balustradą wpisują się w nowoczesne wnętrze – zarówno rodzinnego domu, jak i designersko zaaranżowanego biura. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz galerią, w której można obejrzeć zrealizowane przez nas projekty – m.in. schody ze szklaną balustradą, schody drewniane ażurowe, metalowe lub szklane balustrady itd. Schody z balustradą warto wykonać w domu, biurze lub mieszkaniu dwupoziomowym. Warto zainwestować w nowoczesne schody z balustradą, gdyż zapewniają komfort użytkowania oraz podnoszą poziom bezpieczeństwa domowników oraz gości.

Schody ze szklaną balustradą – zalety

Ze szkła lub stali można zbudować elementy konstrukcyjne schodów, np. fragmenty balustrad. Szklana balustrada łączy funkcjonalność oraz delikatność – warto poznać jej zalety. Przede wszystkim zapewnia bezpieczeństwo, ale też ma liczne walory estetyczne – schody w nią wyposażone prezentują się lekko, nowocześnie i stylowo. Szkło wzbogaci wnętrze i optycznie je powiększy, a poza tym komponuje się z wieloma innymi materiałami – jak drewno, metal czy beton.

Schody drewniane ażurowe

Wykonane z drewna schody ażurowe z efektownymi prześwitami wyróżniają się wizualną lekkością i są wspaniałą ozdobą wnętrza domu. Najczęściej buduje się je w salonie i holu. Ich oryginalna konstrukcja, mimo że subtelna, zwraca uwagę. Drewniane schody ażurowe buduje się z twardego drewna klejonego warstwowo – np. dębu, jesionu lub buku. Schody drewniane ażurowe będą idealne do niewielkiego wnętrza i pozwolą na różne aranżacje kondygnacji dolnej. Warto jednak poświęcić czas na ich projekt, gdyż powinny być dopracowane w każdym szczególe Oto kilka pomysłów na ażurowe schody – można je wykorzystać jako inspirację.

PODOBNE REALIZACJE

>> POWRÓT DO GALERII